O autorze

Joanna Pilkowska – urodziłam się w 1982 roku w Warszawie.

Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu oraz filologiem angielskim. W 2018 ukończyłam studia podyplomowe Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskirgo w Łodzi na wydziale malarstwa i rysunku. Maluję od zawsze i wszędzie. To co mnie inspiruje to absolutnie wszystko to co nas otacza począwszy od natury, architektury, codzienności przedmiotów po świat baśni i abstrakcji. Studia architektoniczne z pewnością miały wpływ na niekończące inspiracje formami urbanistycznymi oraz przestrzeniami przyrodniczymi. W swojej sztuce szukam kompromisu harmonii i wyobraźni. Moje obrazy to tętniąca kolorami opowieść zmieniająca każde wnętrze. Charakterystyczna faktura oraz intensywna paleta barw przypomina pudełko kredek. Tworzę głownie za pomocą farb olejnych na płóciennych blejtramach.

Motywy które wybieram w serii ‘The Baby Art’ nawiązują tematyką do krainy czarów, bajek, marzeń i dziecięcej fantazji. Przyjazne zwierzątka, baśniowe postacie, zabawne pojazdy, kolorowe domki w magicznych krainach pobudzają wyobraźnię i kreatywność małego współautora obrazu.

Obrazy z serii ‘The Baby Art’ to wyjątkowa pamiątka, ponieważ przypomina o pierwszych chwilach w życiu małego dziecka i pozostanie z nami na całe życie. Każdy obraz powstaje z myślą o konkretnym dziecku i dzięki temu jest absolutnie niepowtarzalny.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI