Jak powstają obrazy

Każdy obraz malowany jest na indywidualne zamówienie gdzie niemalże każdy fragment omawiany jest szczegółowo przed rozpoczęciem prac. Można również wybrać obraz z galerii w której znajdują się gotowe obrazy przygotowane już do odciśnięcia stópek.

Procedura namalowania takiego obrazu jest kilkuetapowa. Najpierw ustalamy wielkość obrazu, następny krok to wybranie postaci/pojazdów/zwierzątek itd. które mają znaleźć się na obrazie oraz kolory dominujące.
Kolejny etap to szkic, który po zaakceptowaniu zostaje przeniesiony na blejtram i zostaje wypełniony wcześniej ustaloną gamą kolorystyczną. Ten etap trwa dosyć długo bo około 2 tygodnie. Po wyschnięciu tła możemy przejść do odciskania stópek.

Odciski możemy „pobierać” na dwa sposoby:

Wszystkie obrazy powstają za pomocą farb olejnych na płóciennych blejtramach (wielkość może być absolutnie dowolna ponieważ blejtramy robione są na zamówienie).

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI